Whatsapp : 0536 337 05 24 Mesaj İçin Tıkla
Anasayfa > ARAÇ TAKİP VE DİNLEME CİHAZLARI > Profesyonel Ses Sensörlü Dinleme Cihazı
Fotokopi Makinası
Ürün Kodu : DC-12001
Ürün Adı : Profesyonel Ses Sensörlü Dinleme Cihazı
Marka :
Kategori : ARAÇ TAKİP VE DİNLEME CİHAZLARI
Dolar : 41$
Türk Lirası : 1.353,00 ₺
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Gizli Kamera İstanbul
 
 
 
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Profesyonel Gsm Modül Dinleme Cihazı

 (daha hassas mikrofon dijital ses algılama dijital ses netliği, kuvvettlendirilmiş çekim gücü)

Çok amaçlı olarak kullanılabilecek bir ürün. Örneğin çocuk bakıcısı çalıştıranlar ya da güvenlik vb. pek çok amaç için kullanılabilir.
Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz an bu cihazı yerleştirmiş istediğiniz yeri dinleyebiliyorsunuz!!! Tek yapmanız gereken bu kutu içerisine 1 adet sim kart takmak ve görünmeyecek bir yere yerleştirmek. daha sonra da cihazdaki sim kart numarasını aramak ve dinlemek.. Kullanımı çok basit. pcden usb ya da AC adaptörü ile 220 v şarj edebilme imkanı.

 

Dinleme Cihazı sayesinde evinizde, iş yerinizde siz yokken neler konuşuluyor anında dinleyebilirsiniz.

DiNLEME YAPMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI! KİBRİT KUTUSU YARISI BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR CİHAZ. İSTEDİĞİNİZ YERE KENDİNİZ BIRAKABİLİR YADA YERLEŞTİREBİLİRSİNİZ.
NASIL CALISIR..? HERHANGİ BİR SIM KARTI CİHAZA TAKIN VE DİNLEMEK İSTEDİGİNİZ YERE BIRAKIN İSTEDİGİNİZ ZAMAN TAKILI SIM KARTIN NUMARASINI ARAYARAK BIRAKTIGINIZ YERI COK RAHATLIKLA DİNLEYEBİLİRSİNİZ. BU SIM KART MODÜLÜ ASLINDA BİR CEP TELEFONU MEKANİZMASIDIR CEP TELEFONUNDAN TEK FARKI TUŞLARI OLMAMASIDIR VE ÇALDIGI AN OTOMATIK OLARAK AÇILIP ORTAMDAKİ SESLERİ DİNLEMENİZİ SAGLAMAKTIR. İSTERSENİZ SES SENSÖRÜNÜ AKTİV EDİP ,CİHAZ KENDİSİ BİR SES ALGILADIĞI ZAMAN HEMEN SİZİ ARASIN. BÖYLECE HİÇ BİR KONUŞMAYI KAÇIRMAMIŞ OLURSUNUZ. DİNLEDİĞİNİZ SESLERİ KAYIT ETMEKTE ÇOCUK OYUNCAĞI! CİHAZ SİZİ ARAYIP DİNLEME YAPTIĞINIZ ZAMAN TÜM KONUŞMALARI CEP TELEFONUNUZDAKİ SES KAYDETME DÜĞMESİNE BASARAK TÜM KONUŞMALARI KAYDETMİŞ OLURSUNUZ!


 Cihazın üzerinde herhangi bir uyarı ışığı veya ses cıkarabilecek bir sistem yoktur.

 

DİNLEME CİHAZI NIBİR MASANIN ALTINA YAPISTIRILABİLİR YADA BİR SAKSININ İÇİNE BIRAKILABİLİR YADA ÇOCUGUNUZUN, EŞİNİZİN, ARKADAŞINIZIN HERHANGİ BİR GİYSİSİNİN İÇİNE SAKLAYABİLİRSİNİZ

[ceket.palto gibi astarlı elbiselere çok rahatlıkla bir köşesinden açarak yerleştirebilirsiniz] 
cihazın agırlıgı sadece ve sadece 3 gramdır.

GSM MODÜL DİNLEME CİHAZI NICARAÇ İÇLERİNE GÖRÜNMEYECEK ŞEKİLDE BIRAKABİLİRSİNİZ. EVET KISACASI AKLINIZA GELECEK HER ŞEKİLDE DİNLEME YAPABİLİRSİNİZ.

MESAFE SINIRI YOKTUR BIRAKIN VE AMERİKA'YA GİDİN MODÜLÜN İÇİNDEKİ HATTIN NUMARASINI ÇEVİRİN CİHAZ DEVREYE GİRSİN SİZ TELEFONUNUZDAN DİNLEYİN ONLAR KONUŞSUN. FARKEDİLMESİ NERDEYSE İMKANSIZ

Personelinizin eşinizin çocuğunuzun; Laptop çantasına,aracına, ofisine,evine vb. her yere yapıştırıcı özelliği sayesinde rahatlıkla bırakabilir ve istediğiniz yerden dinleme ve takip yapabilirsiniz. Dünyanın en gelişmiş dinleme cihazı ürünüdür. Gsm tabanlı, mini ortam dinleme modülü. Mesefa sınırı olmaksızın, cihazın bulunduğu ortamı cep telefonu sistemini bire bir kullanarak dinleyin.

DİNLEME CİHAZI NI AKLINIZA GELEBİLECEK HER YERDE VE ZAMANDA BU TELEFON MODÜLÜNÜ KULLANABİLİRSİNİZ KULLANIMI ÇOK KOLAYDIR HİÇ BİR YAZILIM HİÇ BİR BECERİ HİÇ BİR AYRI AYRI DÜZENEK GEREKTİRMEZ İHTİYACINIZ OLAN TEK ŞEY BU MİNİ KUTU VE BİR ADET SİM KART VE KARAR VERMEK. ŞÜPHELERİNİZİ GİDERİN

 

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ
    Sese duyarlı (VAS) özelliği ile sizi bilgilendirir. Ev, ofis ve araç içi uygulamaları için idealdir.
    SES SENSÖRÜ sayesinde bir konuşma olduğunda bu süper cihaz otomatikmen sizi arar, sizde kimse birşey anlamadan dinleme yapabilirsiniz.
    Ses sensörünü aktiv etmek tamamen sizin elinizde ( isterseniz o bir ses algıladığında sizi arasın, isterseniz ses sensörünü kapatıp canınız ne zaman aramak isterse o zaman arayın.
    60 metrekare çevresindeki her şeyi uydu aracılığıyla net bir şekilde dinleyebilme
    2 Mikrofonla daha iyi dinleme
    GSM (850/900/1800/1900MHz)
    Şarjedilebilir 1500mAh lithium batarya
    Bilgisayarınızın usb girişinden şarjedilebilir
    adaptörü ile şarjedilebilir
    Bekleme Süresi 10 Gün
    konuşmaları kesintisiz olarak 7 Saat dinleyebilme
    mini tasarım sayesinde farkedilmez
    çalışırken herhangi bir ses çıkarmaz ve ışık yanmaz farkedilmez.

 
 
 

Gizli Kamera İstanbul

Sipariş & Bilgi

0536 337 05 24

 YASAL UYARI 
Gizli Kameralar ve Takip Cihazları,
Çocuk güvenliği ve Personel takibi için Geliştirilmiştir.
Bu ürünlerin Farklı Şekilde ve insanların Özel Hayatını ihlal edecek şekilde kullanılması kanunen YASAKTIR.